• מספקים שירותים בכל רחבי הארץ
 • ימים א'- ה', שעות: 7:00- 22:00 | ימי שישי וערבי חג, שעות: 7:00- 12:00

תיקון קרעים

ישנם סוגי קרעים רבים בספות עור ודמוי עור שנגרמו כתוצאה משפשוף מחפצים חדים או משימוש בחומרים כימיים (לדוגמא: אצטון, ספוג הפלא וכדומה), קפיצות אוכלוסיית הילדים הקטנים שבבית על הספה. יש להבחין בין שני סוגי קרעים לפי מיקומם בספה. קרעים הממוקמים בתפרים של המושבים או קרעים הממוקמים במרכז המושבים. מן הסתם, תיקון של תפרים שנפרמו יהיה ניכר פחות והתוצאה תהיה יותר קרובה למקור לעומת תיקון של קרעים במרכז המושבים שהוא תלוי גודל.

קרעים במרכז המושב מתחלקים לאורך באופן יחסי: במידה והקרע גדול מ10 ס"מ התוצאה תהיה ניכרת ככל הנראה. ואילו קרעים הקטנים מ10 ס"מ הם בעלי פוטנציאל תיקון טוב יותר, עם תוצאה מרשימה יותר.

ספת הסלון מהווה את מרכז הבית, מקום שבו כל המשפחה מתכנסת יחד, חשוב שהסלון יהיה מקום שנעים ונוח לשהות בו, לנוח אחרי יום עבודה או לשבת לצפייה משותפת בטלוויזיה. תיקון ספות הינו פתרון אופטימלי למי שמעוניין לחדש את הסלון או במקרים בהם נדרש תיקון של סדקים או קרעים בספת העור.

קרעים בספת העור יכולים להתרחש מכל מיני סיבות, למשל כתוצאה מחפצים חדים שעלולים לפגוע בעור, כגון סכין מטבח, מספריים וכדומה. ישנם קרעים בספה שמתרחשים מהצטברות של אבק ולכלוך, כתמי שומן וכדומה. ספות עור עלולות להינזק ככל שעוברות השנים, הן מתיישנות והופכות לשחוקות, מתחילים להופיע עליהן סדקים או קרעים שעלולים לגרום נזק לספה, בעיקר בעקבות שימוש תדיר הנמשך שנים.

סדקים בספת עור עלולים להיווצר כתוצאה מבלאי, תחזוקה שוטפת שבוצעה בצורה לא נכונה, שימוש בחומרי ניקוי לא מתאימים לסוג העור, חשיפה לשמש, או צביעת הספה בצבעים לא איכותיים, גם שימוש תדיר בספה עלול לגרום להיווצרות הסדקים עם הזמן.

חידוש סלון מעור

אחת הדרכים המומלצות לטפל בבעיות של סדקים וקרעים בספות עור היא לבצע חידוש של ספות הסלון. כאשר מעוניינים בחידוש סלון מעור, ישנם כמה דרכים לבצע זאת. מלבד תיקון סדקים וקרעים ישנם מצבים המצריכים תיקון של שלד הספה, החלפת ריפוד, תיקון מושבים שקועים, תיקון התפרים של הספה, צביעת הספה וכדומה.

על מנת לבצע את החידוש לסלון העור, יש צורך לפנות לחברה מקצועית המתמחה בתיקון סדקים וקרעים בעור, התיקון של הספה מתבצע בבית הלקוח, פרט למקרים מיוחדים בהם נדרש תיקון נרחב יותר ואז שולחים את הספה לבית המלאכה.

חברה המתמחה בתיקון וניקוי ספות עור

חשוב לבחור בחברה מקצועית ואמינה, שיש לה וותק וניסיון, מוניטין וכמובן חברה שמציעה שירות אדיב, יחס אישי ללקוחות ומחיר הוגן. יש לוודא שהצוות המקצועי מתמחה בסוג העבודה הנדרשת, ישנם מצבים שבהם נדרש תיקון הספה וצביעתה, יש לוודא שהחברה משתמשת בצבעים איכותיים, במידה ונדרש להחליף את הריפוד, יש לבחור את צבע העור המתאים לספה, בהתאם להעדפה אישית של הלקוח.

איפה אנחנו בתמונה

בדרך כלל מניסיוננו ניתן לתת מענה לטובת הלקוחות כמעט על כל גורם אפשרי של נזק אך בוודאי נצרך שכל מקרה ייבחן לגופו. טיפ שיכול לעזור מאוד:  להצטייד בתמונות לפני יצירת הקשר עם החברה על מנת שנוכל לאבחן בצורה מדויקת יותר את טיב השירות ולתת מענה מהיר ומקצועי בהתאם. התיקון נעשה בבית הלקוח על ידי מומחים מקצועיים בחברתנו, ניתן לתאם הגעה מראש. כמו כן, לקבל חוות דעת מקצועית ולהחליט על התיקון לאחר ביקור.

אופן הטיפול

יש לציין, שתהליך תיקון הקרעים משתנה בין ספות בד לספות עור. ולעיתים המלצת המומחה שלנו תהיה לרפד את החלק הפגוע בעור, שירות הניתן ע"י חברתנו, חברת CleanShine.

תיקון סדקים

יריעת העור ממנה מייצרים את מושבי הספה / כלי הרכב עוברת תהליך עיבוד קודם לכן במהלכו על גבי שכבות העור מתווספות שכבות דקיקות של צבע ומעליהן שכבה דקה שקופה שנועדה לשמור על הצבע המכונה "לקה". לעיתים מופיעים "פיצוצים" בעור הנקראים גם סדקים (כמו שברים על גבי ביצת תרנגולת), מראה לא אסתטי ולא נעים.

ישנם גורמים לא מעטים שיכולים לגרום לסדקים בעור בספות ובמושבים.

באופן עקרוני, יש להבין שהסדקים נוצרו כתוצאה מהרס השכבה המגינה על הצבע (הלקה) ומישיבה ממושכת על גבי שכבות הצבע הדקיקות. הרס השכבה העליונה המגינה על צבע העור יכול לנבוע מאיכות ירודה של הצבע או של העיבוד שהעור עבר (ספה זולה ולא איכותית) . כמו כן, אי תחזוק נאות של העור: בדרך כלל יש צורך בשימון העור אחת לפרק זמן, ועור שלא עובר תהליך שמירה הוא חשוף יותר לנזקים בשל חוסר גמישותו.

בנוסף לכל זאת, ישנן פעולות מזיקות לספת העור כמו: חשיפה ממושכת לשמש, קפיצת הנכדים עם הנעליים על הספה, ישיבה על הספה לאחר החזרה מהים (המלחים שמצויים בבגדינו מהים יכולים לחדור לעור ולהחליש אותו), בעלי חיים שמצויים על ספת העור באופן תדיר מפרישים מגופם זיעה חומצית ביותר המחלישה את העור וכו'.

לסיכום, כל פעולה שמחלישה את העור עלולה לגרום לנזק של שכבת הלקה המגינה של העור ולשחיקה מתמדת ויצירת סדקים במראה העור.

איפה אנחנו בתמונה

התיקון נעשה בבית הלקוח על ידי מומחים מקצועיים בחברתנו, ניתן לתאם הגעה מראש. כמו כן, לקבל חוות דעת מקצועית ולהחליט על התיקון לאחר ביקור.

אופן הטיפול

ניתן לטפל בסדקים בעור בבית הלקוח על ידי תהליך רב שלבי מקצועי ומיוחד בשיטה חדשנית. תחילה המומחה מנקה את העור באופן יסודי כחדש, לאחר מכן הוא מורח על גבי העור חומר מילוי יוקרתי המיועד לעור, משייף את המקום וצובע את העור למראה חדש ויוקרתי. את כל התהליך הלקוח יוכל לראות שכן הוא מתרחש בביתו. טיפול מסוג זה מבטיח עוד שנים רבות וארוכות עם הספה האהובה עלינו כל כך.

אנו קרובים אליך

חברת CleanShine מספקת שירותים בכל רחבי הארץ

ידידותית לסביבה

חברת CleanShine משתמשת בחומרים אקולוגיים ידידותיים לסביבה כמו: אנזימים המצויים גם בגוף ביצור החי

אכפת לנו מהלקוחות שלנו

החברה מספקת 100% אחריות, 100% שירות ואמינות עם מענה מהיר ואנושי

שאלות נפוצות

 • האם ניתן לתקן את כל סוגי הקרעים? גם אם הקרע הוא מאוד גדול?

  ברוב המקרים, ניתן לתקן את כל סוגי הקרעים. צריך לבדוק רק את איכות חומר הגלם איתו אנו עובדים.

 • איך מתקנים את הקרע?

  קיימים מספר שיטות איך הטיפול מתבצע. כמובן שכל דבר נבחן לגופו אך ישנם שלוש שיטות: תפירה באמצעות חוט ומחט, שימוש בחומר אוטם המעובד על ידי אקדח חום או על ידי דבק. יש לציין, שבכל אופן בכל שיטה תפקידנו הוא לנסות לשחזר את המצב של הספה ולהחזירה למראה המקורי שלה (בכל מקרה לפני העבודה תינתן חוות דעת מקצועית של המומחה)

 • אורלי מראשון לציון שואלת , מה טווח זמן העבודה של איחוי פרמים שנפרמו, אני רוצה לתאם פגישה לאחר הביקור של המומחה בביתי?

  תלוי במידת הגודל, החל מ15 דק' ועד כמה שעות. ניתן לצלם תמונה למומחה והוא יעריך כבר טלפונית.

תמחור

Carpet cleaning $25 - $150
End of tenancy cleaning $25 - $200
House cleaning $125
Upholstery cleaning From $40 / item
Domestic cleaning From $75 / day
Office cleaning $199 per cleaning
Other cleaning $125 - $275
 • כל הזכויות שמורות ל-CleanShine, אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בתוכן ללא אישור בכתב של הבעלות.
 • אין בכל האמור לעיל, קבלת אחריות מצד החברה בשימוש אישי. כל המידע המוצג לעיל הוא בגדר המלצה מקצועית בלבד.
Call Now Button