• מספקים שירותים בכל רחבי הארץ
  • ימים א'- ה', שעות: 7:00- 22:00 | ימי שישי וערבי חג, שעות: 7:00- 12:00

כל השירותים ניתנים בבית הלקוח, קיימת אחריות מלאה על סוגי התיקונים (הכל בהתאם לאבחון המומחה המגיע למקום לתת את השירות). חברת CleanShine מתחייבת לשירות ברמת אמינות, שירותיות, יחסי אנוש, מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר.

 

תיקון ספות

ספות בסלון הבית עלולות להתבלות עם הזמן, שירותי תיקון ספות כוללים מגוון פתרונות לבעיות שונות כגון קרעים, סדקים, שברים, הצטברות של לכלוך, כתמים, כתמי סיגריות וכדומה. כיום ניתן למצוא שירותי תיקון ספות מקצועי ואמין. השירותים הניתנים בבית הלקוח, באמצעות שירותי תיקון ספות ניתן לחדש את מראה הסלון, הספה המחודשת תיראה כאילו היא נקנתה עכשיו. היתרון הבול בשירותי תיקון ספות הוא שאין צורך להחליף את כל מערכת הישיבה וכך ניתן לחסוך בהוצאות כספיות משמעותיות. השירות כולל בדיקה ואיתור הבעיה בספה וביצוע התיקון כנדרש. תיקון ספות כולל תיקון שברים בשלד הספה, תיקון תפרים וקרעים, החלפת הריפוד במידה ומדובר בספת בד, מילוי אזורי מסעד הידיים, תיקוני צבע ועוד.

תיקון ספות עור

ספות מעור נחשבות לאיכותיות במיוחד ולכן הן מחזיקות מעמד לאורך שנים, העור נחשב לחומר גלם איכותי, חזק ועמיד לטווח רחוק. במקרים מסוימים גם ספות עור יכולות להתבלות עם הזמן. בעיות אפשריות בספות עור יכולות לבוא לידי ביטוי בקריעה או שחיקה של העור , הופעת סדקים או קרעים, הצטברות של לכלוך, הגוון של הספה דהה עם הזמן, כיום ניתן למצוא שירות תיקון ספות עור מקצועי, שיכול לשדרג את מראה הספה כך שתיראה חדשה לגמרי. באמצעות שירותי תיקון ספות מעור, ניתן לחדש את הספה ולהקנות לה מראה מרשים ומרהיב.

מומלץ לפנות לשירות תיקון ספות עור מקצועי ואמין על מנת לתקן את התיקון בצורה הטובה ביותר, ניתן לחדש ולשדרג את מראה הספה במחיר משתלם במיוחד ואין צורך בהוצאה כספית גדולה של רכישת סלון חדש. כמו כן שירותי תיקון ספות מעור כוללים גם תיקוני צבע כך שהספה תיראה במיטבה. עלות של סלון חדש מעור יכולה להיות יקרה במיוחד, ניתן חסוך בעלויות ולחדש את הסלון בצורה פשוטה וקלה.

שירותי תיקון/חידוש ספות עור

חשוב לדעת שאם נוצר פגם בחלק החיצוני של הספה, הכוונה שהעור נסדק, נקרע או נשחק, ישנה סבירות גבוהה שגם החלק הפנימי של הספה ניזוק כתוצאה מהפגם החיצוני. בתוך הספה קיים ספוג שגם הוא עלול להתבלות עם השנים ויש צורך להחליפו. אחת הבעיות הנפוצות ביותר בספות עור הוא שקיעה של הספה, מה שגורם לכך שהיא לא תהיה נוחה עבור דיירי הבית, גם בפן האסתטי הספה נראית בלויה וישנה, כאשר הספה אינה נראית אסתטית לעין ואינה נוחה היא מאבדת את הפונקציונליות שלה ופוגמת באיכות החיים של דיירי הבית.

תיקוני ספות מעור נדרשים מעת לעת מסיבות רבות ומגוונות, אחת הסיבות האפשריות היא שימוש בחומרי ניקוי שאינם מתאימים לסוג העור וגורמים לבלאי של הספה, כמו כן ספות שלא מתוחזקות בצורה נכונה עלולות להיפגם בתוך זמן קצר מרכישתן. מומלץ להתייעץ עם החנות בה נרכשה הספה כדי לוודא כיצד לתחזק את הספה ומהם חומרי הניקוי המומלצים כדי לנקות אותה. במידה ובוצע תיקון ספות עור או שבוצעה החלפה של העור, כדאי להתייעץ עם החברה שביצעה את תיקון הספה מה הדרך הטובה ביותר לשמור על עור הספה וכיצד מומלץ לתחזק אותו, כך שהספה תיראה במיטבה לאורך שנים.

סוגי עור לבניית ספות

ישנם כמה סוגים של עור שממנו מייצרים את הספה, חשוב לדעת שרוב סוגי הספות עשויות מאותו סוג עור. העור שנחשב לפופולרי ביותר לבניית ספות נקרא סמי אניליין. מדובר על עור קשיח שעובר תהליך של ציפוי וצביעה. הוא מיוצר בטכניקה מיוחדת שבה נוצרים כמה צבעים שונים לספה על מנת לגרום לה להישמר לטווח ארוך. חשוב לדעת שצביעת העור ותהליך העיבוד שלו גורמים לו להיראות שונה מהצבע הטבעי שלו.

  • עור אניליין- מדובר על העור שנראה טבעי יותר משאר סוגי העורות, מדובר על סוג עור שעובר תהליך של צביעה הגורם לו לשמור על המראה הטבעי שלו. מדובר על סוג עור שרינו עמיד בפני כתמים או הצטברות של לכלוך, הוא עור שאינו קל לתחזוקה.

עור נאפה, הוא עור בקר ומשמש לרוב תהליכי ייצור ספות. עור שנחשב לעמיד במיוחד, השכבה העליונה של העור מצופה בפולימר שגורם לעור להישמר לאורך זמן, הוא נחשב לחומר גלם חזק, עמיד  וקל לניקיון ולתחזוקה.

  • עור מסוג בייקסט- העור נוצר כתוצאה מפיצול עור והוא מיוצר בצבע כהה, הוא קל לתחזוקה ולניקיון, נחשב לעמיד למים ולכתמים.
  • תהליך החלפת עור הספה נעשה על ידי רפד מומחה בתחום, שמשתמש בשבלונות מיוחדות כדי לעבד את העור החדש, יש צורך בפעולות גזירה, חיתוך ותפירה של העור החדש על גבי הספה. חשוב לדעת שהחלפת ריפוד העור לספה או תיקון ספות עור דורש ידע , טכניקה ומיומנות, כמו כן יש להשתמש בציוד המתאים לצורך ביצוע העבודה.
  • קיימים כמה סוגי תיקונים לספות עור. ישנם מקרים בהם יהיה צורך בתיקון נקודתי של הספה כגון תיקון קרעים וסדקים. במצבים מסוימים תידרש החלפה של העור לספה. על מנת לקבוע האם נדרש תיקון נקודתי או החפה של כל העור, יש צורך בבדיקה יסודית מטעם חברת שירותי תיקון הספה.

תיקון ספות בד

במידה והספה בסלון נראית ישנה ובלויה או שחלק מבד הספה נקרע יש צורך בתיקון מקצועי של ספות בד, כיום ישנו מגוון רחב של פתרונות ואפשרויות לתיקון הספה, אין צורך לרכוש סלון חדש, ניתן לחדש את ריפוד הספה, לתקן את התקלה וליהנות מספה שנראית חדשה לגמרי. תיקון ספות בד יכול לחסוך בעלויות ולהביא לשדרוג הסלון בתוך זמן קצר. תיקון ספות או מערכות ישיבה עשויות בד דורש ידע מקצועי, יש צורך בהתאמת הבד לספה.

תיקוני ספות מבד כוללים מגוון רחב של עבודות כגון החלפת ריפוד הספה, תיקון קרע בריפוד, תיקום התפרים, תיקוני צבע שדהה ותיקון שברים של שלד הספה. תיקון הספה מתבצע בבית הלקוח, למעט מקרים חריגים שבהם נדרשת עבודה נרחבת יותר ואז יש צורך לבצע את התיקון או החלפת הריפוד בבית המלאכה של חברת שירותי התיקונים.

חשוב לדעת שישנן חברות המציעות פתרונות נוספים עבור הספה בסלון, מלבד שירותי תיקון, ניתן לקבל גם שירותי ריפוד וחידוש ספות, כמו כן ניתן להזמין שירותי בניית ספה חדשה לפי העדפה אישית של הלקוח.

שיטות לתיקון ספות בד

כאשר הספה נראית ישנה ובלויה יש צורך לחדש אותה כך שתיראה במיטבה. במידה והעור נהרס ניתן לחדש את הספה על יד החלפת הריפוד. החלפת הריפוד תורמת לאורך חיי הספה, כך שהיא תחזיק מעמד לעוד שנים רבות. מדובר על הזדמנות לשנות את מראה הסלון על ידי בחירה בסוג בד חדש וניתן גם להחליף את צבע הבד. כמו כן מומלץ להתאים את הבד החדש לספה לעיצוב הכולל של הבית, כך שיהיה בהתאם לגוונים ולטקסטורות הקיימות בסלון הבית.

על מנת לבצע את חידוש הספה בצורה מקצועית יש צורך בידע וניסיון לעבודה סוג זה, חשוב לבחור ברפד מקצועי שיש לו את ההכשרה המתאימה לבצע החלפה של ריפוד הסלון.

לבחירת סוג הבד יש חשיבות גדולה כאשר יש צורך בחידוש הרהיט והחלפת הריפוד של הספה. ישנם אנשים הסובלים מאלרגיות ופריחות בעור בעקבות הצטברות של אבק או שהם סובלים מאלרגיה לקרדית האבק, יש לוודא שהחלפת הספוג או הריפוד תיעשה על ידי שימוש בחומרים אנטי אלרגניים. אם ילדים קטנים בבית או בעלי חיים מומלץ לבחור בבד סינטטי, כיום ישנן מבחר גדול של בדים שניתן להתאים לסלון. מומלץ לבחור בבדים שישתלבו בצורה טובה בעיצוב הבית. במידה ויש צורך בחידוש של כורסא פינתית אפשר לבחור בצבעים נועזים יותר, זה יכול להוסיף הרבה צבעוניות וחיות לבית ולהקנות לו מראה שיקי וחדשני. אפשר ללכת על דוגמאות בד פרחוני, צבעוני, דוגמאות של פסים או עיגולים וכדומה. היתרון המהותי בחידוש הספה הוא העיצוב הייחודי והמקורי שאינו קיים ברשתות הרהיטים המוכרות.

מעבר לחידוש הספה, יש מצבים בהם עולה הצורך בתיקון או שיפוץ ספות מבד. תיקון הספה יכול לכלול תיקון של שלד הספה או של המסגרת, ייתכן שתידרש החלפה של הריפוד הפנימי, הקפיצים של הספה אינם תקינים ונדרשת החלפה או שבמקרים אחרים יש צורך בשיפוץ של מבנה הספה.

בנוסף לכך ישנם תיקונים נוספים כגון ספה שאינה יציבה ויש צורך בחיזוק הרגליות כדי לגרום לה להיות יציבה ונוחה יותר עבור הלקוח. ישנם תיקונים הכוללים מילוי המושב וכרית הגב של הספה, תיקון של קרעים וסדקים, שחזור תפרים, צביעה מחדש של הספה,

איך לבחור חברת שירותי תיקון ספות?

מקצועיות

כיום קיימות חברות רבות שעוסקות בשירותי תיקון ספות מבד או מעור וקשה להחליט איזו חברה כדאי לשכור על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר במחיר משתלם. חשוב לדעת שחברות שעוסקות בתיקון ספות משתמשות בחומרי גלם שונים, ישנה חשיבות רבה להתאים את סוג הבד לספה לצורך חידוש או החלפת הבד לספה.

המלצות

על מנת לבחור חברה לשירותי תיקון ספות, יש צורך לברר באתרי אינטרנט, פורומים ורשתות חברתיות ולקבל המלצות וחוות דעת מתגובות הגולשים. כמו כן מומלץ לפנות לחברים או מכרים שביצעו חידוש של הסלון בביתם או ששכרו בעבר שירותי תיקון ספות והיו מרוצים מן התוצאה הסופית.

מחיר

כמו כן מומלץ לבקש הצעת מחיר מחברת שירותי תיקון ספות שהלקוח קיבל המלצה עליה ולברר האם החברה מציעה מחיר הוגן. כמו כן יש לברר מה ניתן ללקוח במסגרת השירות, האם התיקונים מתבצעים בבית הלקוח, מהי מדיניות החברה בנוגע לאחריות על ביצוע העבודה, האם החברה משתמשת בציוד טכנולוגי מתקדם, בחומרי גלם איכותיים ועוד.

שירות לקוחות

מומלץ לבדוק את רמת השירות, יחס אישי ללקוח והאם מדובר בחברה אמינה ומקצועית. בנוסף לכך, יש לוודא שהחברה מעסיקה עובדים מקצועיים שיש להם את הידע והניסיון הנדרש כדי לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, לשביעות רצון הלקוח.

איך לתחזק את הספה בסלון?

על מנת לתחזק את הספה בסלון ולשמור על אורך החיים שלה מומלץ לבצע כמה פעולות פשוטות של תחזוקה.

  • מומלץ לשאוב את הספה לעיתים קרובות על מנת למנוע הצטברות של לכלוך ואבק על הספה.
  • כדאי להרחיק את הספה מאזור של חום, במידה ומדובר בריפוד מעור, יש להימנע מחימום יתר שעלול לפגוע בעור ולגרום לנזק לספה.
  • מומלץ להשתמש בחומרי ניקוי שתואמים את הוראות היצרן, או לחילופין כדאי לבדוק מול חנות הרהיטים מה הדרך הטובה ביותר לשמור על הספה, באילו חומרים להשתמש כדי לנקות את הספה ומה תדירות השימוש בהם. במידה ונוצר כתם על הספה יש לנקות אותו במהירות ולמנוע את התייבשותו שעלולה לגרום לנזק לריפוד הספה. כתמים קלים ניתן להוריד על ידי שימוש בסבון עם מעט מים ולניגוב במטלית לחה, במדיה ומדובר בכתמים קשים יש צורך בשימוש בחומץ.
  • חשוב לדעת שישנם חומרים שעלולים להזיק לעור ולגרום לו נזק בלתי הפיך כגון שימוש באקונומיקה או אצטון, במידה ומעוניינים לנקות את העור מומלץ להתייעץ עם חנות הרהיטים בה נרכשה הספה, כמו כן ניתן להתייעץ עם חברת שירותי תיקון הספה כדי לקבל המלצה על חומרים המיועדים לניקוי ספות עור בצורה בטוחה מבלי לגרום לספה נזק.
  • מומלץ למרוח קרם מיוחד לשמירה ותחזוקה של העור בתדירות של פעמיים בשנה, הקרם תורם לשמירה על מראה אסתטי של ספת העור ומונע סדקים בעור.

אולי תתעניין גם ב:

Call Now Button