• מספקים שירותים בכל רחבי הארץ
 • ימים א'- ה', שעות: 7:00- 22:00 | ימי שישי וערבי חג, שעות: 7:00- 12:00

סקירת שירות

ישנן סיבות רבות למראה שקוע של הספה, תופעה זו מכנים כ"נפילת / שקיעת מושבים".

שני גורמים עיקריים יכולים לגרום לשקיעת מושבים: בלאי של הספוגים הממלאים את נפח הספה ומתיחת או קריעת הרצועות הקיימות בבסיס הספה.

בלאי ושימוש מתמיד לאחר שנים רבות יכול לגרום לספוגים הממלאים את נפח הספה להישחק ולרצועות הקיימות בבסיס הספה להתרופפות גורמים שיקדמו את שקיעת המושבים. כמו כן, קפיצות ומשחקי ילדים על גבי הספה מאיצים את שחיקתם של הספוגים וקריעתם של הרצועות.

איפה אנחנו בתמונה

יש באפשרותנו, חברת CleanShine, להחליף ספוגים, לתקן רצועות ואף לתקן את ידית ההרמה (הריקליינרים) בעלות השווה לכל כיס.

תחילה נציגנו יזהו את מקור הבעיה, לדוגמא: האם שקיעת המושב נגרמת כתוצאה מקריעת/ מתיחת הרצועות, התפוררות הספוג, עמידות הספוג נחלשה. לעיתים מילוי המושב יעשה לפי רצון הלקוח להשיג מושב קשיח יותר מהמוצע בשוק. לאחר זיהוי הבעיה יינתן מענה מהיר, מקצועי ואיכותי על ידי אחד מהמומחים של החברה, והכל ב100% אחריות מלאה. השירות ניתן בבית הלקוח גם עבור ספות בד וגם עבור ספות עור.

אם הספה בסלון שוקעת כאשר יושבים עליה, זה יכול לגרום לנזקים משמעותיים , למשל שבירה של בסיס העץ, שבירה של המושבים ועוד. שקיעת מושבים עלולה להיגרם מסיבות שונות. אחת הסיבות הנפוצות לתיקון מושבים היא כתוצאה מהתיישנות הספה ושימוש תדיר בה. על מנת לתקן את המצב יש צורך בביצוע פעולה של הרמת מושבים, שנעשית על ידי מומחה בתחום.

 

מהי הרמת מושבים ומדוע יש בה צורך?

אם מדובר בספה ישנה ובלויה שיש צורך לחדש אותה, או שמקבלים ספה שוקעת מיד שנייה יכולות להיווצר בספה בעיות שונות שעלולות להשפיע על הנוחות ועל איכות החיים, שכן הספה בסלון מהווה מקום בילוי משפחתי למנוחה אחרי יום עבודה, צפייה משותפת בטלוויזיה או מקום לאירוח של חברים ומשפחה. מסיבה זו חשוב שהספות יהיו במצב תקני כדי שיהיה ניתן לקיים שגרת חיים טובה ונוחה לכל דיירי הבית.

כאשר מתעוררות בעיות שונות בספה כגון שקיעת מושבים, שבירת בסיס העץ של הספה, קרעים וסדקים בריפוד ועוד, יש צורך לפנות לשירותי תיקון ספות בהקדם האפשרי.

הרמת מושבים של ספה שוקעת מתבצעת ברוב המקרים כאשר יש מצב של שקיעת מושבים. שקיעת המושב עלולה להתרחש כאשר מופעל לחץ ומשקל על הספה לאורך זמן. כמו כן אם לספה אין תמיכה באזור האמצעי שלה יש צורך להזמין איש מקצוע או חברה לתיקון ספות.

כדי לתקן את המצב משתמשים בספוגים המותאמים לסוג הספה, בקפיצים וברצועות כדי לבצע את הרמת המושבים. כמו כן חשוב לדעת שתיקון מושבים צריך להתבצע בצורה מקצועית ויסודית ולא ניתן לביצוע באופן עצמאי. יש לפנות לאיש מקצוע שעוסק בתחום תיקון ספות כדי לקבל את התוצאה הטובה ביותר. תיקון מושבים מתבצע בבית הלקוח, בצורה נוחה ופשוטה.

 

כיצד מתבצע תיקון מושבים?

תיקון מושבים של ספה שוקעת צריך להתבצע כאשר הספה הופכת להיות לא נוחה לישיבה והיאפוגעת באיכות החיים, הספוגים שקעו ויש צורך בטיפול מהיר. ניתן לבצע תיקון של הספה ולבצע הרמת מושבים באופן המאפשר ישיבה נוחה ויציבה על הספה. כדאי לפנות לאיש מקצוע שמתמחה בבעיות של ספה שוקעת או של שקיעת מושבים, כך שיוכל לבצע את העבודה בצורה המקצועית ביותר.

כדי לתקן את המושבים השקועים יש צורך בהכנסה של ספוג קשיח, הכנסת הספוג החדש מספקת לספה יציבות ונוחות מקסימלית. לאחר מכן מותחים את הרצועות של הספה מחדש, המתיחה של הרצועות מאפשרת לריפוד להימתח גם כן וכך המושב הופך לקשיח ונוח יותר לישיבה.

חשוב לדעת שתיקון והרמת מושבים יכול לחסוך אלפי שקלים,  השקעה ברכישת מערכת ישיבה חדשה או סלון יוקרתי חדש עולים הון עתק.  אם הספות שנקנו הן איכותיות אך יש בהן בעיה, אין צורך להחליף אותן מייד, גם אם קיימות בעיות כגון שקיעת מושבים או עיוות של בסיס העץ, מומלץ לתקן את הספה ולחדש את המראה שלה, כך שניתן ליהנות מספה מחודשת, נוחה ופרקטית מבלי לבזבז כספים מיותרים.

 

איך בוחרים חברה לתיקון ספה שוקעת?

יש לחפש המלצות באינטרנט על שירותי תיקון ספות, כמו כן כאשר פונים לחברה מסוימת, יש לוודא שאנשי המקצוע מתמחים בתיקון ספה שוקעת ולא רק בהחלפת ריפוד או ניקוי ספות. חשוב לבדוק שיש המלצות חיוביות על החברה דרך רשתות חברתיות ופורומים.

חברת Clean Shine מתמחה במגוון פתרונות עבור תיקון וניקוי ספות, ניקוי שטיחים, תיקון והרמת מושבים, החלפה ותיקון ריפוד לספות, צביעה מקצועית של ספות ועוד, יחס אישי ללקוחות, מחירים השווים לכל כיס, מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה.

אולי תתעניין גם ב:

אנו קרובים אליך

חברת CleanShine מספקת שירותים בכל רחבי הארץ

ידידותית לסביבה

חברת CleanShine משתמשת בחומרים אקולוגיים ידידותיים לסביבה כמו: אנזימים המצויים גם בגוף ביצור החי

אכפת לנו מהלקוחות שלנו

חברת CleanShine מספקת 100% אחריות, 100% שירות ואמינות עם מענה מהיר ואנושי

שאלות נפוצות

 • חני מהוד השרון, מרגישה שהיא שוקעת כאשר היא יושבת על הספה, האם ניתן לתקן את זה?

  בוודאי. ניתן לתקן כיום את כל סוגי השקיעות בכל סוגי המושבים בצורה הטובה ביותר.

 • כמה זמן אורך לתקן מושבים ששקעו?

  הכל תלוי לפי מקור הבעיה. ישנם מושבים שעשויים מקפיצים לעומת מושבים שעשויים מספוגים. בכל אופן טווח הזמן ינוע לתיקון ספה של 2+3 מושבים בין 40 דק' ושעתיים.

 • מהם חומרי הגלם שמכניסים לספה על מנת לסדר את השקיעה?

  בד"כ ספוגים, לפעמים גם רצועות וקפיצים. הכל לפי סוג הספה.

מחירים לתיקון משקעים בספה

מושב אחד 450 ₪
2 מושבים 800 ₪
3 מושבים 1,100 ₪
4 מושבים 1,400 ₪
5 מושבים 1,600 ₪
כל הספה כולל גב וידיים 2,200 ₪
 • כל הזכויות שמורות ל-CleanShine, אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בתוכן ללא אישור בכתב של הבעלות.
 • אין בכל האמור לעיל, קבלת אחריות מצד החברה בשימוש אישי. כל המידע המוצג לעיל הוא בגדר המלצה מקצועית בלבד.
Call Now Button